Gör din röst hörd som Silvana
Rapparen Silvana Imam i dokumentärfilmen Silvana – väck mig när ni vaknat som regisserats av Olivia Kastebring, Mika Gustafson och Christina Tsiobanelis. (Foto: Mantaray Film)

Who you gonna call?

Kontakt

Ledning

VD
Anette Mattsson
+46 (0)725-43 33 40
anette@filmcapitalstockholm.se

 

Marknad- och kommunikation

Marknads- och kommunikationschef
Jonas Feinberg
+46 (0)70-349 24 10
jonas@filmcapitalstockholm.se

CRM – medlemskontakt
Jeanette von Arnold
+46 (0)70-266 69 20
jeanette@filmcapitalstockholm.se

Marknadskoordinator
Alex Rodallec
+46 (0)70-147 06 91
alex@filmcapitalstockholm.se

 

Produktion

Produktionsansvarig
Lisa Widén
+46 (0)705-46 77 73
lisa@filmcapitalstockholm.se

 

Filmkommission

Filmkommissionär
Mia Uddgren
+46 (0)70-848 46 21
mia@filmcapitalstockholm.se

 

Utveckling

Utvecklingsansvarig
Beata Mannheimer
+46 (0)76-796 14 40
beata@filmcapitalstockholm.se

 

Smart Kreativ Stad

Projektledare / konstnärlig ledare
Geska Brecevic
+46 (0)70-990 37 55
geska@filmcapitalstockholm.se

Projektledare
Alex Rodallec
+46 (0)70-147 06 91
alex@filmcapitalstockholm.se